Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın haftalık mesaisi sosyal medyada paylaşıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 15-21 Mayıs tarihlerinde haftalık mesaisindeki programları, toplantıları ve açılışları sosyal medyada paylaşıldı.

“Erdoğan Dijital Medya” hesabından yapılan paylaşıma göre Cumhurbaşkanı Erdoğan, 16 Mayıs Salı günü Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde bir dizi resepsiyonun ardından CNN Türk-Kanal D ortak yayınında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

17 Mayıs’ta AK Parti İl Teşkilatı ve ilçe belediye başkanları ile bir araya gelen Erdoğan, AK Parti İl Başkanları, Milletvekilleri, Milletvekili Adayları ve Belediye Başkanları Toplantısı’na canlı iletişim ile katıldı.

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’nın 18 Mayıs Perşembe günü düzenlediği istişare toplantısına katılan Erdoğan, aynı gün sürücü esnafıyla bir araya geldi.

19 Mayıs’ta İstanbul Modern’in yeni binasını ziyaret eden Erdoğan, ardından gençlerle bir araya geldi. Aynı gün Ata İttifakı başkan adayı Sinan Oğan’ı kabul eden Erdoğan, Yurttaş Dernekleri Toplantısı’nda konuştu.

20 Mayıs Cumartesi günü Adıyaman ve Kahramanmaraş’a giden Erdoğan, vatandaşlara seslenerek gençlerle bir araya geldi.

Erdoğan, 21 Mayıs’ta Hatay’da halka seslendi. Defne Devlet Hastanesi’ni ziyaretinin ardından Gaziantep’te vatandaşlarla görüştü.

saraykent-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu