Yaşam

Pelin Karahan: ‘Erkekler Kadınların Teslim Olmasından Hoşlanır’

Kavak Yelleri dizisinde ‘Aslı Zeybek’ karakterini canlandırmasıyla şöhrete kavuşan Pelin Karahan, 2014 yılında Bedri Güntay ile evlendi. Ali Demir ve Eyüp Can adında iki oğlu olan 39 yaşındaki oyuncunun, , katıldığı programda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“ERKEKLER KADINLARIN İTAATİNİ SEVİYOR”

Ünlü isim, “Erkekler güçlü, güçlü kadınlardan hoşlanmaz. Erkekler itaatkâr olmayı sever. Her şeyle ilgilenen kadınları istemezler. Aslında dengeyi kurmak da gerekiyor.”

“DENEYİMLİ Flört OLMADAN EBEVEYN OLDUK”

Evlilik hikayesini ilk kez anlatan güzel oyuncu, “Bir yıl sonra evlenmeyi planlıyorduk ama hamile kalınca her şeyi hızlandırdık.”

Hiç flört deneyimi yaşamadan doğrudan ebeveyn olduk. “Hemen ardından ikinci çocuk gelince sanki her zaman ebeveynmişiz gibi olduk” dedi.

EŞİNİN HASTALIĞINI BANA ANLATTI

Eşi Bedri Güntay’ın rahatsızlığına ilişkin Pelin Karahan, “Eşimin akciğerinde emboli vardı, 10 gün anlayamadık, karnı ağrıyor zannettik, kum döküyordu. Tespit edilince hemen müdahale edildi” dedi. ameliyata alındı, ardından ikinci ameliyata alındı.

Şu anda kan sulandırıcı ilaç kullanıyor. Hastalık bize bazı şeyleri, ailenin değerini, sağlıktan daha önemli bir şeyin olmadığını öğretti. “Hastalık bizi gerçeklerle yüzleştirdi” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu